رئال مادرید به عنوان ثروتمندترین باشگاه در دنیا معرفی شد .
براساس اعلام سازمان حسابرسی معتبر و جهانی دلویته , باشگاه رئال مادرید به عنوان ثروتمندترین باشگاه دنیا معرفی گردید و منچستریونایتد , در مکان دوم جای گرفت .

رئال مادرید در فصل 2008 - 2007 بیش از 366 میلیون پوند سود خالص داشته که رقمی فوق العاده عظیم است بعد از رئال مادرید , باشگاه منچستریونایتد که توانسته بود در فصل گذشته قهرمان انگلستان , اروپا و جهان شود با 325 میلیون پوند در رتبه دوم قرار گرفت , باشگاه بارسلونا نیز با 309 میلیون پوند سوم است .

در میان 20 باشگاه ثروتمند دنیا , لیگ برتر بیشترین سهمیه را دارد ؛ باشگاههایی چون منچستر یونایتد , چلسی , ارسنال , لیورپول , نیوکاسل , منچستر سیتی و تاتنهام در بین 20 تیم ثروتمند دنیا قرار دارند .

در بین باشگاههای ایتالیایی , باشگاه اث میلان با چیزی حدود 210 میلیون پوند در رده اول قرار دارد , این در حالیست که یوونتوس با 168 میلیون پوند در بین تیمهای بزرگ ایتالیا از همه پائین تر است .

همان طور که در فوق ذکر شد میلان با 210 , اس رم با 175 , اینترمیلان با 173 و در پایان یوونتوس با 168 میلیون پوند دارایی در فصل 2008 - 2007 ثروتمندترین باشگاههای ایتالیا هستند .

باشگاههایی چون بایرن مونیخ , شالکه , هامبورگ , اشتوتگارت از المان , المپیک لیون و المپیک مارسی از فرانسه و فنر باغچه از ترکیه دیگر تیمهای حاضر در بین 20 تیم ثروتمند دنیا هستند .

منبع : real-madrid.ir