اگر فلورنتینو پرس به سمت ریاست جدید باشگاه مادریدی برگزیده شود، این احتمال وجود دارد که کهکشانی ها کریستیانو رونالدو و کاکا را به خدمت بگیرند.

 


رئیس سالهای نه چندان دور باشگاه مادریدی در نظر دارد تا مجددا به جایگاهی که سه سال پیش آن را ترک کرده بود، بازگرددو درهمین راستا نیز به دنبال آن است تا بتواند هدیه شگفت انگیزی را به هواداران باشگاه مادریدی بدهد. به همین دلیل پرس در حال حاضر مشغول کار بر روی پروژه ای است که بتواند رسما اعلام کند که در صورتی که او به سمت ریاست باشگاه مادریدی انتخاب شود، کاکا را از میلان به مادرید خواهد آورد و او را در کنار کریس رونالدویی به زمین خواهد فرستاد که از هم اکنون جواب بله را به باشگاه مادریدی داده است.

بدین ترتیب او خواهد توانست تا بخت شماره یک برای احراز ریاست باشگاه مادریدی لقب گیرد و سایر کاندیدها، از شانس بسیار کمی برای پیروزی در این انتخابات برخوردار خواهند بود. البته پرس همچنان در انتظار آن است تا پاسخ نهایی را از این ستاره ها گرفته و پس از آن ترکیب تیم آرمانی اش را اعلام کند.

ماجرای انتقال رونالدو به برنابئو از دوران مدیریت رامون کالدرون تقریبا قطعی شده و هزینه ای 100 میلیون یورویی را برای باشگاه مادریدی دربر خواهد داشت و این طور به نظر می رسد که به خدمت گرفتن کاکا نیز حدود 70 میلیون یورو برای کهکشانی ها تمام خواهد شد.

این در حالی است که سران سن سیرو در ماه ژانویه گذشته، پیشنهاد باشگاه سیتی برای به خدمت گرفتن این ستاره برزیلی را رد کردند. پس از سپری شدن دوران مدیریت رامون کالدرون در سانتیاگوبرنابئو، پرس تصمیم گرفته تا مجددا اقتدار را به این ورزشگاه بازگرداند و به دنبال آن است تا خورخه والدانو و زین الدین زیدان را به عنوان کادر فنی این باشگاه در کنار یکدیگر به کارگیرد.

برای نیمکت مربی گری تیم مادریدی نیز هنوز مذاکرات ادامه دارد ولی آخرین اخبار حاکی از آن است که ممکن است ژوزه مورینیو به جای کارلو آنچلوتی بر روی نیمکت مربی گری باشگاه مادریدی قرار بگیرد. پرس در نظر دارد تا پس از مشخص شدن قطعی پاسخ این ستاره ها، آنها را به عنوان وعده هایی برای برعهده گرفتن ریاست این باشگاه اعلام کند.

منبع:سایت گل