به گزارش RmadridFC:بنابر خبرهای منتشره، رامون كالدرون ممكن است دوباره نامزد ریاست باشگاه فوتبال رئال مادرید شود و به این منظور از ‪ CR7‬به عنوان وعده انتخاباتی خود استفاده خواهد كرد.
به گزارش سایت گل، رییس سابق باشگاه رئال مادرید با اینكه چهار ماه پیش از سمت خود خلع شد، اخیرا اعلام كرده است، قصد دارد در انتخابات تابستان دوباره نامزد شود.

كالدرون با وجود این اعتراف كرده كه حضورش در رقابت برای ریاست باشگاه رئال مادرید برای این نیست كه دوباره قدرت را به دست بگیرد بلكه فقط می خواهد به این طریق نام خود را پاك كرده و مانع از پیروزی رقیب اصلی و دشمن دیرینه‌اش یعنی فلورنتینو پرز شود.

شایعات تازه تری هم منتشر شده مبنی بر اینكه ممكن است كالدرون از شركت در انتخابات صرف نظر كند اما به نوشته روزنامه آاس، برنامه او جدی است و از اكنون تلاش برای جلب حمایت بیشتر را شروع كرده است.

این روزنامه اسپانیایی مدعی شده است كه یك گروه تجاری ناشناس قصد دارد از كالدرون حمایت كند.

همچنین گفته می‌شود، كالدرون می‌خواهد همزمان با نشان دادن موفقیت هایش در مدت دو سال و نیم ریاست باشگاه، خودش را زیاد آفتابی نكند. اما در عین حال تردیدی برای ارایه اسنادی بر ضد پرز نخواهد داشت.

كالدرون ‪ ۵۸‬ساله به خوبی می‌داند از حمایت بیشتری از آنچه در ابتدا فكر می كرد، برخوردار است.

او اعلام كرده كه حداقل ‪ ۱۸‬هزار نفر از اعضای مختلف باشگاه به او رای می دهند و نظرسنجی اخیر سایت ‪ As.com‬هم نشان می‌دهد كه ‪ ۲۶‬درصد از ‪۱۲۷۹۴‬ كاربر اینترنتی این سایت طرفدار او هستند.

با همه اینها انتظار می‌رود، كریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی
منچستریونایتد، سلاح سری او باشد.

كالدرون چندی پیش اعلام كرد كه مدت هاست به سختی برای خرید این بازیكن در ازای ‪ ۸۰‬میلیون یورو تلاش می‌كند و تمایلی ندارد رییس جدید باشگاه رئال مادرید از تمام اعتبارش برای امضای قرارداد با بهترین بازیكن سال فیفا استفاده كند.

علاوه بر این او می‌خواهد از رونالدو به عنوان ابزار اصلی خود برای كسب آرا و پیروزی در انتخابات استفاده كند.